Jakość VELUX

Unikalny Design VELUX

Design jest tak samo ważny jak funkcjonalność. Wąskie prowadnice w produktach VELUX w połączeniu z szeroką gamą kolorów i wzorów gwarantują doskonałe połączenie z Twoim oknem dachowym i wystrojem wnętrza.

Wąskie prowadnice

Dzięki wąskim prowadnicom rolety VELUX są eleganckie i dyskretne. Nawet wtedy kiedy ich nie używasz do Twojego pokoju dostaje się maksymalnie dużo światła dziennego, a boczne prowadnice nie zasłaniają widoku, ani nie zmieniają wyglądu okna. Są tak dyskretne, że możesz nawet nie zauważyć tej smukłej obudowy z aluminium.

Smukła kaseta górna

Naszym celem jest tworzenie produktów, które są zarówno estetyczne wizualnie, jak i funkcjonalne. Mając to na uwadze, opracowaliśmy najwęższą z dostępnych kaset górnych. W rzeczywistości, aluminiowa kaseta jest tej samej szerokości co boczne prowadnice. Dzięki temu, rolety VELUX mają dyskretny i estetyczny design, który doskonale integruje się z oknem dachowym VELUX. Wąska kaseta wpuszcza więcej światła dziennego i sprawia, że po odsłonięciu rolety masz wrażenie jakby jej tam w ogóle nie było. Podwójny mechanizm rolki zabezpiecza przednią część rolety przed działaniem promieni słonecznych i blaknięciem tkaniny.

Prosta obsługa

Zapomnij o trudnościach z obsługą rolety. Wszystkie akcesoria VELUX wyposażone są w unikalny, ergonomiczny panel obsługi, dzięki któremu można wygodnie otwierać rolety pod każdym kątem. Cała roleta otwiera się płynnie i równomiernie. Panel sterowania VELUX jest tak smukły i dopasowany, że trudno go czasem zauważyć.

Trwałość

Najlepsze rolety na świecie produkowane są po to, by długo z nich korzystać. Rolety VELUX są rygorystycznie testowane w celu zapewnienia, że Ty i Twój dom skorzystacie z ich doskonałej pracy i odporności na blaknięcia po wielu latach. Poddajemy nasze rolety wymagającym testom, otwieramy i zamykamy je tysiące razy aby zagwarantować, że są najwyższej jakości. Jednak ostatecznym sprawdzianem naszych produktów jest test ciepła! Wystawiamy nasze rolety na ekstremalne temperatury, aby upewnić się, że będą wytrzymałe na promienie słoneczne. Roletą na rynku, która gwarantuje całkowite zaciemnienie, jest roleta zaciemniająca VELUX.